SEARCH

Jak się ubrać?

Jak się ubrać?

Odwieczne pytanie i odwieczny problem: Jak się ubrać? Z pewnością nie raz stanęłaś w obliczu takiego dylematu. Najgorsze są poranki, kiedy presja uciekającego czasu nie pozwala nam się skupić i działać w sposób skuteczny i opanowany. Każda chwila jest na wagę złota.  Dlatego jeśli masz możliwość, staraj się przygotowywać swoje outfity na dzień wcześniej, np. wieczorem.  Ja, z reguły, właśnie tak działam.  Masz wtedy więcej swobody i czasu na dokonanie przemyślanej selekcji. W takich okolicznościach, bez presji, nasze wybory są z pewnością lepsze i bardziej satysfakcjonujące. W życiu bywa jednak różnie i nie zawsze można działać w sposób zaplanowany. W takich momentach najlepiej korzystać z gotowych, sprawdzonych rozwiązań. Dlatego teraz odpowiem na postawione przeze mnie pytanie, jak się ubrać w sytuacjach, kiedy ta presja czasu jednak nad nami ciąży. Dziś, ode mnie dla Ciebie przepis na gotowy look, który nie może się nie udać!

Nasz zestaw to połączenie trzech elementów garderoby: dopasowanych spodni np. rurek, topu na cienkich ramiączkach oraz luźnej koszuli. Najfajniejszą rzeczą jest to, że cały outfit można nosić w wielu stylach: typowo sportowym, casual, czy smart-casual.  Elementem skupiających uwagę pozostaje koszula. Możesz nosić ją całkowicie wpuszczoną w spodnie, bądź częściowo wypuszczoną. Zdecydowanie nie zapinaj jej od góry do dołu, tylko pozostaw trzy, czy cztery guziki rozpięte, tak by wewnętrzna warstwa ubrania (top) pozostawała widoczna. Jeśli chcesz, podwiń rękawy. Biżuterię i dodatki pozostawiam Tobie. Ja, włożyłam delikatny kaskadowy naszyjnik i nieco bardziej masywną bransoletę. Do tego mała czarna torebka i klasyczne czarne botki. I co Ty na to?

Takich gotowych zestawów, które po prostu można „kopiować” jest naprawdę dużo. Kiedy już opanujesz, co najmniej kilka z nich, odpowiedź na pytanie jak się ubrać przyjdzie błyskawicznie!


How to dress (…) ?

The eternal question and the eternal problem of every woman: How to dress? It’s a dilemma you face every day. And the worst are the mornings, when the time pressure does not allow you to concentrate on the issue, as much as you want to and act effectively. Every morning moment is at a premium. Keeping that in mind, I pretty much recommend you to prepare your next –day-outfits the day before eg. in the evening. This is what I actually try to do. Without the time pressure, certainly you will make better and more satisfactory choices. Of course ‘life is life’ and you cannot always act in a fully planned manner. Thus, I’ve come to the aid of ready-made and proven solutions, my styling offer that has never failed. Combine three clothing pieces: nicely tailored pants, a top and a loose shirt. What is cool about this combination? It can look sporty, it can look casual or smart-casual, all up to your fantasy! Catchy part of the styling? Definitely the shirt! Roll up its sleeves and wear it with three or four buttons undone, so that the inner layer of clothes (the top) remains visible. Pair it with classic heels and small handbag.  Jewellery and accessories are up to you.  This styling can be easily copied. Once you have mastered at least a few universal styling schemes, the answer to question: How to dress? will be provided by you in an instant.

 

how to dress

 

minimalistyczny naszyjnik w stylizacji

 

czarne botki do jeansów

 

niezawodny outfit na każdą porę dnia

 

jak się ubrać na kazdą okazję

 

czarne botki i mini torebka w stylizacji

fot. Tomas Birke

 

koszula / shirt: ZARA

top / top: H&M

naszyjnik / necklace: H&M

bransoletka / bracelet: no name

torebka / handbag: ZARA

spodnie / pants: ZARA

buty / shoes: Gino Rossi

You May Also Like

Leave a Reply