SEARCH

Kurtka z wcięciem w talii – wiosenna stylizacja

Kurtka z wcięciem w talii – wiosenna stylizacja

Dziś skupimy się na zaznaczeniu wcięcia w talii. To element sylwetki, który naprawdę warto podkreślać. Jeśli talia nie jest u Ciebie mocno zarysowana, stosuj triki, które sprawią, że teraz nie tylko Ty zaczniesz ją zauważać.

Aura sprzyja i chyba nie można wyobrazić sobie lepszego momentu na nasze eksperymenty. Wydaje się, że wiosna przyszła na dobre i trochę u nas pomieszka. Dlatego warto zastanowić się, czy Ty i Twoja garderoba jesteście na nią właściwie przygotowane. Wiosna, to nie tylko zapowiedź lata i wysokich temperatur, ale przede wszystkim, to ten moment w roku, kiedy zdecydowanie nie powinnaś zapominać o okryciu. Temperatury są zmienne, a wiatry i opady deszczu także nie należą do rzadkości. Dlatego dziś koniecznie pomyśl o kurtce idealnej na tę porę roku. Jaka powinna być? Przede wszystkim wiosenna, czyli w jasnych, przyjemnych barwach. W tym sezonie szukaj beży i pasteli. Taka kolorystyka okryć świetnie koresponduje z casualowo-sportowym stylem, który w tym sezonie z pewnością będzie najbardziej widoczny na naszych ulicach. Jeśli planujesz zakup wiosennej kurtki, pamiętaj, że okrycie wierzchnie, to ubranie jak każde inne. Dlatego szukaj modeli, które korzystnie podkreślą sylwetkę i wpasują się w Twój codzienny styl. Warto zwrócić uwagę na modele podkreślające talię, te lekko marszczone, bądź występujące w komplecie z paskiem. Taliowane kurtki i płaszcze nosimy nie tylko do kobiecych stylizacji, ale także do typowo sportowych outfitów. Taki mix kobiecości oraz męskiego, sportowego stylu prezentuje się naprawdę atrakcyjnie i jest na czasie!

Chociaż kurtka to tylko okrycie, warto podjąć pewien wysiłek i pamiętając o wadach i zaletach naszej figury, dokonać najlepszego dla siebie wyboru. W trakcie zakupów kieruj się rozsądkiem i wybieraj modele kurtek podkreślające Twoje atuty i tuszujące niedoskonałości. Uwaga! Kobiety o sylwetce jabłka powinny zrezygnować z kurtek taliowanych, w sposób zdecydowany uwydatniających pas. Szukaj modeli odcinanych pod linią biustu i równoważących całą sylwetkę.


Slender waist jacket

Girls, womanize your figure! Stay focus on emphasizing your waist, especially if it’s poorly noticeable. Use tricks, which make your waist is being caught sight of not only by you, but by others as well. Can you imagine any better time, than now, for our experiments?! I guess no. So that, be properly prepared for those unsettled weather conditions and find a perfect jacket for this time of the year. Search for a one in bright colours (beiges or pastels) that fit into your everyday look. Even those typically casual-sporty jackets, can still bring out the feminine look. But search for models which nicely emphasize the waist, e.g. by gathering the fabric, or optionally, those that are paired with a belt.

 
beżowa kurtka na wiosnę

 

idealna kurtka na wiosnę

 

białe conversy w stylizacji z wiosenną kurtką

 

wiosenna stylizacja z beżową kurtką

 

wiosenny outfit z dopasowaną kurtką

fot. Tomas Birke

 

kurtka / jacket: ZARA

bluza / sweatshirt: ZARA

jeans / jeans: H&M

torebka / handbag: Furla

trampki / sneakers: Converse

You May Also Like

Leave a Reply