SEARCH

Moda na zmienną letnią pogodę

Moda na zmienną letnią pogodę

Znalezienie całodziennego outfitu, który spełni nasze oczekiwania bywa trudne. A co jeśli ubranie, dodatkowo, ma sprawdzić się w nietypowy letni dzień? Pogoda bywa nieprzewidywalna. Raz świeci słońce, innym razem zrywa się silny wiatr, a temperatura za oknem wcale nie zwiastuje upałów. I jak w tej sytuacji sobie poradzić? To nie łatwe zadanie, jakkolwiek przy zachowaniu pewnych zasad, z powodzeniem znajdziesz metodę także i na to. Moda na zmienną letnią pogodę nie musi być trudna.

Na samym początku wspomniałam, że powinnaś być przygotowana na różne warunki pogodowe i tu jest klucz do sukcesu. Dlatego zdecydowanie pamiętaj o warstwach, i wcale nie chodzi o to, aby wyglądać jak cebulka! Warstwowe stylizacje można nosić na różne na sposoby. Top, koszula i kurtka to optymalne połączenie. W jednej chwili możesz mieć wszystko na sobie, a gdy zrobi się nieco cieplnej, po prostu zdjąć koszulę i np. przewiązać ją wokół pasa, to samo można zrobić z kurtką, A na dole? Pełna dowolność. Tego lata nosimy dopasowane szorty, klasyczne bermudy, albo spódnice, choćby te w kształcie litery A. Jeśli przed Tobą wybór kurtki, szukaj modeli wykonanych z naturalnych materiałów, które po prostu dobrze oddychają.

To jaka jest moda na zmienną letnią pogodę? Na pewno bogata i na pewno przewidująca. W outfitach zawsze sporo się dzieje. Nie ma tu miejsca na nudę i rutynę. Nawet jeśli pogoda nie jest do końca letnia, to kolory ubrań sprawiają, że chociaż nastrój bywa letni.
A jaka jest Twoja moda na nietypowy letni dzień? Czy już masz swój niezawodny system ubierania, który sprosta zmiennej pogodzie? Jeśli tak, podziel się swoimi spostrzeżeniami i zostaw cenne porady. Wspólnie dokonamy najlepszych modowych wyborów.


Summer styling for changing weather conditions

Finding an all-day outfit might be a problem. And what if additionally it has to be appropriate for the changeable weather conditions, fashionable and stylish at once? Hmm… It’s seems not an easy task. Anyhow, if you follow certain principles, you’ll be successful in it and hopefully find a reliable method to organize yourself in this matter. This summer fashion doesn’t have to be difficult. Do try a layered styling. It can be worn in different ways. A top, a shirt and a jacket are the very basic set, but optimum combination at once. When it’s too hot, you can always take one (or two) of the layers off and tie it around the waist. The trick always works and the result is supercool! This season, on the bottom part, we mostly wear tailored shorts, classic bermuda shorts and A – line skirts. But the choice is always yours.
Summer fashion style is all about accessories. Hats, sunglasses and scarves always show their presence and give you a chance to perform your personal style. Anyhow, the priority is to be prepared for every weather conditions, which is warm days, cool mornings and evenings. That’s the key. Wish you good luck in summer styling!

 

outfit nie tylko na lato

 

skórzany pleciony pasek do szortów

 

kurtka cargo H&M na lato

 

etniczna kurtka khaki H&M na lato

 

stylizacja na zmienną letnią pogodę

 

stylizacja na letni dzień

fot. Tomas Birke

 

kurtka / jacket: H&M

top / top: Mango

okulary / sunglasses: Mango

bransoletka / bracelet: no name

torebka / handbag: italian design

szorty / shorts: American Eagle Outfitters

pasek / belt: H&M

buty / shoes: Gino Rossi

You May Also Like

3 Comments

  • Wirtualny 4 sierpnia 2016 16:43

    Powiem szczerze, że fakt, pogoda jest zmienna ale widzę, że Autorka umie się dostosować 🙂 odczuwam też wrażenie, że stylizacja pasuje do urody Autorki 🙂

  • Kinga 5 września 2016 14:04

    Bardzo ładna stylizacja

  • Ola 5 września 2016 14:39

    Wyglądasz super!! Super stylizacja, szczególnie przyciąga uwagę torebka wygląda bardzo elegancko. Lubię takie duze torebki w których można zmieścić wszystkie niezbędnę rzeczy, mam taką od firmy Baron. Często zaglądam, ponieważ zależy mi też na dobrej jakości skóry.

Leave a Reply