SEARCH

Napisy na koszulce – o co w tym wszystkim chodzi?

Napisy na koszulce – o co w tym wszystkim chodzi?

Czas na streetwear! Napisy na koszulkach, bluzach, czy spodniach itp. Do tego biżuteria i akcesoria z nadrukami, w których nie chodzi już tylko o podkreślenie stylu i nadanie wyrazistego charakteru naszym ubraniom. Dzisiejsza moda uliczna stara się być nie tylko modna, ale staje się okazją do pewnego rodzaju manifestu.
Ogólnodostępne kolekcje casualowo-sportowych ubrań prześcigają się w dostarczaniu najmodniejszych propozycji odzieży z tzw. „przesłaniem”. Czy warto zatem podążać za tym trendem i ulec pokusie noszenia ubrań z napisami? Nie mam dla Ciebie jednoznacznej odpowiedzi. To, czy zdecydujesz się na wkomponowanie do swojej szafy czegoś z tej właśnie listy, powinno zależeć wyłącznie od Ciebie i Twoich upodobań. Nie każdy jest ekstrawertykiem i nie każdy odnajdzie się w takiej stylistyce. To już kwestia naszego indywidualizmu, potrzeb i podejścia do życia.
Dlaczego nosimy koszulki z napisami?
Może dlatego, że lubimy nowości? A może podoba się nam plastyka samego napisu, bądź koszulka, jako całość? A może nadruki działają na Ciebie motywująco, dają szansę mówienia o swoich upodobaniach i pasjach? Każdy powód jest dobry, jeśli postępujesz w zgodzie z samą sobą i nie robisz niczego na siłę. Uleganie trendom to nie zawsze najlepsze droga. Pamiętaj, że warto nosić rzeczy, w których czujesz się po prostu dobrze i niczego nie udajesz.
Koszulki, czy bluzy z napisami potrafią wyglądać ciekawie, wyjątkowo, i co ważne – po postu się podobać. Warto przy tym pamiętać, że noszenie tego rodzaju ubrań nie jest specjalnie wymagające. Nadzwyczajne zabiegi stylizacyjne zupełnie nie są tu potrzebne, bo swoboda i luz grają tu pierwsze skrzypce. Czasem warto zrezygnować z kilku sztuk biżuterii i całą stylizację zbudować wokół tej jednej, wyjątkowej koszulki. Napisy na T-shirt-cie funkcjonują trochę jak biżuteria i można to wykorzystać.
Napisy na koszulce? Czemu nie! Pamiętaj jednak, by unikać noszenia obraźliwych, wulgarnych tekstów. To „tani” sposób na zwrócenie na siebie uwagi, a przecież Ty chcesz być wyjątkowa i pokazać klasę! Po drugie – unikaj nadruków, których po prostu nie rozumiesz. Zdarza się, że przyjemnie wyglądające nadruki mogą zaskoczyć i mocno nas zawstydzić. A Ty, co myślisz o napisach na koszulkach? Masz może swoje ulubione inspirujące, hasło lub napis?


Text t-shirts – shall I wear them?

It’s time for streetwear!  Text t-shirts, text sweatshirts, text pants etc. have become an integral part of the casual street style. In here, wearing clothes is no longer just an ordinary fashion, but also an element of a lifestyle. Fans of these text clothes use them not only to emphasize their distinctive character and individuality, but also to communicate, send messages or show their interests and passions. Is it worth to follow this trend? I do not have a definite answer for you. Try to depend solely on your preferences, rather than trend’s popularity. Rely on your individualism, needs and approach to life. Wear clothes in which you feel fine.

biały t-shirt z napisami

 

granatowa sportowa torebka na ramię

 

stylizacja sportowa z białym t-shirtem

 

białe conversy z szarym płaszczem

 

jak nosić biały t-shirt

Fot. Tomas Birke

 

płaszcz / coat: ZARA

t-shirt / t-shirt: ZARA

spodnie / trousers: ZARA

torebka / handbag: ZARA

buty / shoes: Converse

You May Also Like

Leave a Reply